Meestal pak ik in de nacht van zaterdag op zondag wel een deel mee van het Avro-radioprogramma Nachtdienst. Het programma heeft een trouwe schare luisteraars. Een van hen maakt het # nachtdienst journaal. Naast foto's van de medewerkers, zijn er logs te vinden van het IRC-kanaal dat tijdens de uitzending druk bezocht wordt. Een andere nachtdienst-fan heeft zijn eigen versie gemaakt van de officiële Avro-site.
Populair op deze pagina
Personal branding met .me
Het domein .me is eigenlijk weggelegd voor websites uit Montenegro , maar uitgesproken op z'n Engels kun je er natuurlijk allerlei leuks mee verzinnen. De dot me sites schieten als paddenstoelen uit de grond. Eén ding hebben ze gemeen: ze zijn bedoeld om je zelf zo fraai mogelijk te profileren aan de hand van je social media-uitingen. Ofwel: personal branding. Anders gezegd: maak van jezelf een merk.
Geen pop ondersteuning meer in Gmail? Op zoek naar nieuwe mailprogramma
Een verrassend bericht: Google stopt met de ondersteuning van POP in Gmail . Ik lees erover op Tweakers en zag ook al een melding verschijnen in Gmail. Je kunt dus geen mail meer ophalen van een andere mailprovider. In de app kan dat nog wel, maar dan via het IMAP protocol . Dit zou per januari 2026 in gaan, maar vooralsnog lijkt het nog te blijven werken. Toch kun je erop wachten dat de service down gaat en wat dan? Thunderbird? IMAP in de app? Maar hoe kom je aan een webview? Tips zijn welkom!
Reacties
Een reactie posten