Let op: een erg zware scan van het Elsevier-atikel over weblogs. [Wel de moeite van het laden waard!] Natuurlijk had ik ook best wat zinvols te melden Fokke, maar dat is niet expliciet in het artikel terecht gekomen... Desondanks: terecht dat Tonie, Emile en zo nu & dan prominent in het artikel zijn opgenomen.
Populaire posts van deze blog
Wikipedia
De vrije internet-encyclopedie Wikipedia lag onder vuur . Er was een artikel aangepast waarin een journalist onterecht in verband werd gebracht met de moord op Kennedy. Nu blijkt uit een onderzoek van Nature dat de Wikipedia even betrouwbaar is als de Britannica , de encyclopedie onder de encyclopedieën. Het blijft hoe dan ook een ongekend handige site om snel een feit te checken, want het gros van de artikelen is dik in orde.
30e Noordelijk Film Festival
De 30e editie van het Noordelijk Film Festival is woensdagavond van start gegaan met Wolke Neun , een Duitse film over een vrouw die na dertig jaar huwelijk verliefd wordt en overspel pleegt. Door de expliciete beelden aan het begin een beetje schokkend, halverwege aandoenlijk en een melodramatisch slot.
Reacties
Een reactie posten